Zakázková výrobaZakázková výroba - více
Realizujeme zakázkovou výrobu doplňků stravy na přání zákazníka. Jsme schopni vyrobit velmi malé množství kusů, tím se lišíme od konkurence, která tuto možnost nenabízí. Díky dlouholetým zkušenostem jsme schopni poradit s výběrem správných suroviny, které stanoví náš specializovaný tým z farmacie. Vyrobíme jakýkoliv produkt na žádost zákazníka a to za bezkonkurenční cenu i rychlost dodání a to již do 10 dnů.
více
Prodej tobolekProdej tobolek - více
Tobolky slouží jako obal suroviny (aktivních látek) pro snadné perorální užití. Tobolky se vyrábějí ze želatinové hmoty, ta je dobře rozpustná v trávicím traktu. Tobolky svůj obsah zpravidla uvolní v průběhu 2 až 3 minut. Tobolky (kapsle) rozdělujeme na tvrdé a měkké. Sypké suroviny patří do tvrdých tobolek a tekuté např. oleje do měkkých tobolek.
více
Prodej surovinProdej surovin - více
Surovina je všeobecně nazvaná látka, která má svůj účel užití, běžně z důvodů nějakých zdravotních obtíží, případně pro zdraví životní styl a zdraví celkově. Aby se dala surovina užít je potřeba ji zpracovat do tablet nebo tobolek. Ty jsou poté dány do blistru, případně do dózy a takto nazýváme konečný produkt doplňkem stravy. Prodáváme libovolné množství surovin již od 1 kg. Jsme schopni sehnat jakoukoliv surovinu díky dlouhodobým spoluprací s výrobci. Také díky této spolupráci máme nejlepší ceny a tudíž Vám můžeme nabídnout bezkonkurenční konečnou cenu.
více
Prodej obalůProdej obalů - více
Nabízíme celou řadu obalů pro doplňky stravy od blistrů po PET dózy. Blistry jsou vhodné pro malý počet tablet / tobolek a pro vyšší počet je ideální použít dózy. Blistry jsou průhledné opatřené hliníkovou fólii s vyraženým datem spotřeby a šarží. Při vyšším odběru je možné na blistr nechat potisknout značku firmy případně produktu. Dózy jsou z materiálů HD-PE (bílé a s možností využití i pro farmaceutický průmysl) a PET (různé barvy i průhlednost). Díky dlouhodobé spolupráci s výrobci jsme schopni nabídnout bezkonkurenční ceny. Prodáváme libovolné množství.
více

NICOL pharma s.r.o.
zakázková výroba, prodej tobolek, prodej surovin a obalů na léky

Kdo jsme?

Jsme rychle rostoucí firma s cílem - vyrábět a prodávat kvalitní produkty dle specifických přání zákazníka. Vzhledem k dlouhodobým zkušenostem v oboru doplňků stravy a zvláštní výživy, zajišťujeme zákazníkovi komplexní služby. Jsme schopni navrhnout produkt od základu, po konečné uvedení produktu na prodejní pult.

- realizujeme i velmi malé zakázky
- sestavení receptury dle charakteru produktu
- suroviny zajistíme, nebo zpracujeme vámi dodané
- zajistíme vám potřebnou legislativu pro uvedení produktu na trh
- zhotovíme grafický návrh obalu
- pomůžeme a poradíme s marketingem při vstupu na trh

- dále nabízíme velkoobchodní prodej tobolek, surovin a obalů
- vlastníme certifikovanou výrobnu doplňků stravy
- disponujeme profesionální tiskárnou pro tisk etiket a krabiček
U nás najdete dobré ceny, vstřícný přístup, rychlost provedení zakázky a možnost výroby i malých zakázek. Vše pro Vaši maximální spokojenost a dlouhodobou spolupráci.

garantujeme osobní profesionální přístup

vlastníme všechna patřičná oprávnění a certifikáty

vyřízení zakázky je rychlé a bezproblémové

zpracujeme Vám zdarma cenovou kalkulaci